Jacek Rozenek

Jacek Rozenek

Aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, którego dorobek zachwyca. Od razu po ukończeniu PWST w Warszawie otrzymał angaż do Zespołu Teatru Współczesnego w Warszawie. Podczas swoich lat aktywności artystycznej można go było oglądać na małym ekranie w wielu produkcjach, m. in. w „Złotopolskich”, „Samym życiu” czy „Na Wspólnej”. Obecnie aktor związany jest z serialem „Barwy szczęścia”. Jacek jest również wybitnym aktorem dubbingowym. Lista postaci, którym użyczył głosu, jest imponująca. Najbardziej znany pozostaje jednakże z serii gier o Wiedźminie, gdzie głosu użyczył głównemu bohaterowi sagi, Geraltowi z Rivii. W swojej karierze Jacek współpracował również z 20Th’ Century Fox w Los Angeles i Lucas Film w San Francisco.

Poza działalnością artystyczną Jacek spełnia się prowadząc szkolenia i coaching z zakresu przywództwa, technik komunikacyjnych, rozwoju osobistego i zaawansowanych technik zarządzania wrażeniem w relacjach biznesowych. Specjalizuje się w projektowaniu procesów biznesowych podnoszących efektywność organizacji.

Zapraszamy do odwiedzania strony Jacka oraz jego profilu na FB 🙂

POTRZEBNA POMOC DLA JULKA!!!

plakat-spektakl W imieniu Rodziców Julka oraz całego zespołu "Dwóch połówek pomarańczy" bardzo prosimy Państwa o pomoc i wsparcie!!!

JULEK ma 3,5 roku i nowotwór złośliwy neuroblastomę. Na leczenie w USA, które daje OGROMNĄ SZANSĘ na ŻYCIE Julka brakuje jeszcze ponad 388 tys. PLN, a czasu na zbiórkę jest coraz mniej - trwa ona tylko do 3 kwietnia. BARDZO PROSIMY o wsparcie i udostępnianie tego linku www.siepomaga.pl/pomocdlajulka

Zbiórka:
www.siepomaga.pl/pomocdlajulka
dwiepolowkipomaranczy

NAJBLIŻSZY SPEKTAKL WYJAZDOWY

29 września, godz. 19:00 - MOKiS, MYŚLENICE
6 października, godz. 18:00 - MOK, JASTRZĘBIE ZDRÓJ
12 października, godz. 19:00 - MDK, ŚWINOUJŚCIEBilety już w sprzedaży na
www.KUPBILECIK.PL
plakat-spektakl

wdrożenie serwisu i wizerunek w internecie www.brandposition.pl