Kontakt

Kontakt

 

KUP BILET
na spektakle wyjazdowe

Dziękujemy za zainteresowanie naszym spektaklem 🙂
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej
z pożądanym działem.

 

Impulsive Art 
Produkcja teatralna oraz impresariat
www.impulsiveart.pl

 

Znajdź nas!
na FB www.facebook.com/dwiepolowkipomaranczy
na Instagramie @dwiepolowkipomaranczy

 

Biuro
biuro@impulsiveart.pl
tel. +48 504 165 982
ul. Grochowska 326
03 – 838 Warszawa

 

Producent
Cynthia Kaszyńska
cynthia.kaszynska@impulsiveart.pl

 

Producent wykonawczy
Impresariat
Koordynacja pracy artystycznej
Portal internetowy oraz profile społecznościowe
Cynthia Kuźniak
cynthia.kuzniak@impulsiveart.pl

Producent wykonawczy
Impresariat
Koordynacja techniki impresaryjnej
Jakub Hliwa
jakub.hliwa@impulsiveart.pl

Impresariat
Profile społecznościowe
Aleksandra Zasada
aleksandra.zasada@impulsiveart.pl

 

Sprzedaż biletów grupowych – spektakle impresaryjne
Profile społecznościowe
Marta Kobielska
+48 570 666 140
marta.kobielska@impulsiveart.pl

 

Reklama – spektakle impresaryjne
Marta Lesiak
marta.lesiak@impulsiveart.pl
Arkadiusz Lesiak
arkadiusz.lesiak@impulsiveart.pl

 

Księgowość
Agata Szczerba
agata.szczerba@impulsiveart.pl

 

Marketing i reklama w internecie
Brand Position
tel. +48 605 550 452
kontakt@brandposition.pl
www.brandposition.pl

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu 🙂

POTRZEBNA POMOC DLA JULKA!!!

plakat-spektakl W imieniu Rodziców Julka oraz całego zespołu "Dwóch połówek pomarańczy" bardzo prosimy Państwa o pomoc i wsparcie!!!

JULEK ma 3,5 roku i nowotwór złośliwy neuroblastomę. Na leczenie w USA, które daje OGROMNĄ SZANSĘ na ŻYCIE Julka brakuje jeszcze ponad 388 tys. PLN, a czasu na zbiórkę jest coraz mniej - trwa ona tylko do 3 kwietnia. BARDZO PROSIMY o wsparcie i udostępnianie tego linku www.siepomaga.pl/pomocdlajulka

Zbiórka:
www.siepomaga.pl/pomocdlajulka
dwiepolowkipomaranczy

NAJBLIŻSZY SPEKTAKL WYJAZDOWY

28 kwietnia, godz. 19:00 - GOK Hutnik, GOSTYŃ
29 kwietnia, godz. 19:00 - RCK Fabryka Emocji, PIŁA
30 kwietnia, godz. 17:30 - CK 105, KOSZALIN


Bilety już w sprzedaży na
www.KUPBILECIK.PL
plakat-spektakl

wdrożenie serwisu i wizerunek w internecie www.brandposition.pl