Aneta Zając

Aneta Zając

Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Ukończyła PWSFTViT w Łodzi, a także Szkołę Muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu. Jako dziecko była związana z zespołem „Fasolki”. Jej serialowym debiutem była rola w serialu „Na dobre i na złe”. Później można było ją zobaczyć jeszcze w wielu innych polskich serialach, między innymi „Plebania”, „Hotel 52”, „Pensjonat pod Różą” czy „Daleko od noszy”. Największą popularność przyniosła jej rola Marysi Radosz w serialu „Pierwsza miłość”, z którym pozostaje związana od 2004 roku.

W 2008 roku zajęła 5 miejsce w programie „Jak oni śpiewają”. W 2014 roku tańcząc w parze ze Stefano Terrazzino brawurowo wygrała „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Aneta jest ambasadorką akcji „Czytanie na kolanie”, w której namawia rodziców do głośnego czytania dzieciom przynajmniej 15 minut dziennie.

Zapraszamy na oficjalny profil Anety na FB 🙂

 

POTRZEBNA POMOC DLA JULKA!!!

plakat-spektakl W imieniu Rodziców Julka oraz całego zespołu "Dwóch połówek pomarańczy" bardzo prosimy Państwa o pomoc i wsparcie!!!

JULEK ma 3,5 roku i nowotwór złośliwy neuroblastomę. Na leczenie w USA, które daje OGROMNĄ SZANSĘ na ŻYCIE Julka brakuje jeszcze ponad 388 tys. PLN, a czasu na zbiórkę jest coraz mniej - trwa ona tylko do 3 kwietnia. BARDZO PROSIMY o wsparcie i udostępnianie tego linku www.siepomaga.pl/pomocdlajulka

Zbiórka:
www.siepomaga.pl/pomocdlajulka
dwiepolowkipomaranczy

NAJBLIŻSZY SPEKTAKL WYJAZDOWY

29 września, godz. 19:00 - MOKiS, MYŚLENICE
6 października, godz. 18:00 - MOK, JASTRZĘBIE ZDRÓJ
12 października, godz. 19:00 - MDK, ŚWINOUJŚCIEBilety już w sprzedaży na
www.KUPBILECIK.PL
plakat-spektakl

wdrożenie serwisu i wizerunek w internecie www.brandposition.pl