Izabella Miko

Izabella Miko

Izabella Miko – aktorka oraz modelka polskiego pochodzenia, wychowana w Polsce. Swoją karierę zaczynała z zespołem „Fasolki”. Jej debiutem jest z kolei film „Pan Kleks w kosmosie”. Zakochana w tańcu, w wieku 14 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by szlifować swój talent w American Ballet Association w Nowym Jorku. Niestety, kontuzja uniemożliwiła jej dalsze kształcenie się w tym kierunku. Izabella postanowiła jednakże pozostać w Stanach i rozwijać się jako aktorka i modelka. Od tego czasu zagrała liczne role w amerykańskich produkcjach i pozostaje bardzo rozpoznawalna na tamtejszym rynku. W Polsce zaś największą popularność przyniósł jej udział w filmie „Kochaj i tańcz”. W 2016 roku wzięła udział w programie „Azja Express” emitowanym na antenie TVN – w parze z Leszkiem Stankiem zajęła 3. miejsce w finale.

Prywatnie Izabella promuje zachowania proekologiczne. Jest weganką.

Spektakl „Dwie połówki pomarańczy” jest jedynym projektem, w którym można zobaczyć Izabellę na żywo w Polsce – takiej okazji nie możecie Państwo przegapić! :)))

Zapraszamy na oficjalną stronę i profil na FB Izabelli 🙂

POTRZEBNA POMOC DLA JULKA!!!

plakat-spektakl W imieniu Rodziców Julka oraz całego zespołu "Dwóch połówek pomarańczy" bardzo prosimy Państwa o pomoc i wsparcie!!!

JULEK ma 3,5 roku i nowotwór złośliwy neuroblastomę. Na leczenie w USA, które daje OGROMNĄ SZANSĘ na ŻYCIE Julka brakuje jeszcze ponad 388 tys. PLN, a czasu na zbiórkę jest coraz mniej - trwa ona tylko do 3 kwietnia. BARDZO PROSIMY o wsparcie i udostępnianie tego linku www.siepomaga.pl/pomocdlajulka

Zbiórka:
www.siepomaga.pl/pomocdlajulka
dwiepolowkipomaranczy

NAJBLIŻSZY SPEKTAKL WYJAZDOWY

29 września, godz. 19:00 - MOKiS, MYŚLENICE
6 października, godz. 18:00 - MOK, JASTRZĘBIE ZDRÓJ
12 października, godz. 19:00 - MDK, ŚWINOUJŚCIEBilety już w sprzedaży na
www.KUPBILECIK.PL
plakat-spektakl

wdrożenie serwisu i wizerunek w internecie www.brandposition.pl