Urszula Dębska

Urszula Dębska

Ula odnalazła pasję do aktorstwa już jako dziecko, kiedy to rodzice zapisali ją na zajęcia teatralne. W okresie dzieciństwa występowała w spektaklach teatru telewizyjnego dla dzieci. Od 2000 roku przez kilka lat związana była z serialem Plebania, w którym wcielała się w rolę Karoliny Wojciechowskiej. W 2008 roku rozpoczęła swoją przygodę z serialem „Pierwsza miłość”, w którym gra pierwszoplanową, główną rolę Sabiny Weksler.

W 2016 roku zajęła szóste miejsce tańcząc w parze z Wojciechem Jeschke w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Urszula dołączyła do Dwóch połówek pomarańczy od sezonu 2017/2018. W tym też sezonie aktorka obchodzi swoje dwudziestopięciolecie pracy 🙂

Zapraszamy na oficjalny profil Uli na FB 🙂

 

POTRZEBNA POMOC DLA JULKA!!!

plakat-spektakl W imieniu Rodziców Julka oraz całego zespołu "Dwóch połówek pomarańczy" bardzo prosimy Państwa o pomoc i wsparcie!!!

JULEK ma 3,5 roku i nowotwór złośliwy neuroblastomę. Na leczenie w USA, które daje OGROMNĄ SZANSĘ na ŻYCIE Julka brakuje jeszcze ponad 388 tys. PLN, a czasu na zbiórkę jest coraz mniej - trwa ona tylko do 3 kwietnia. BARDZO PROSIMY o wsparcie i udostępnianie tego linku www.siepomaga.pl/pomocdlajulka

Zbiórka:
www.siepomaga.pl/pomocdlajulka
dwiepolowkipomaranczy

NAJBLIŻSZY SPEKTAKL WYJAZDOWY

29 września, godz. 19:00 - MOKiS, MYŚLENICE
6 października, godz. 18:00 - MOK, JASTRZĘBIE ZDRÓJ
12 października, godz. 19:00 - MDK, ŚWINOUJŚCIEBilety już w sprzedaży na
www.KUPBILECIK.PL
plakat-spektakl

wdrożenie serwisu i wizerunek w internecie www.brandposition.pl