Cynthia Kuźniak

Cynthia Kuźniak

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie SWPS. Niezwykle obiecująca młoda dziewczyna, która jak na swój wiek ma już w swoim dorobku sporo ról dubbingowych, telewizyjnych i teatralnych. Jako małe dziecko często przebywała w teatrze za kulisami podczas prób i spektakli. Teatr był dla niej pewnego rodzaju magią. Nikogo więc nie dziwiło, że bardzo śmiała i zdolna 6-latka zaczęła użyczać swojego głosu w wielu realizacjach dubbingowych, grała też w serialach m.in. „Plebania”, „Na wspólnej”. Jej pierwsza rola teatralna (w wieku 15 lat) to tytułowa „Pchła Szachrajka” w Teatrze Polonia Krystyny Jandy, a następnie tytułowy „Kopciuszek”.

Jak to się dzieję, że potrafi pogodzić swoje pasje artystyczne z pasją do prawa oraz macierzyństwem na pełen etat – pozostanie tajemnicą Cynthii.

POTRZEBNA POMOC DLA JULKA!!!

plakat-spektakl W imieniu Rodziców Julka oraz całego zespołu "Dwóch połówek pomarańczy" bardzo prosimy Państwa o pomoc i wsparcie!!!

JULEK ma 3,5 roku i nowotwór złośliwy neuroblastomę. Na leczenie w USA, które daje OGROMNĄ SZANSĘ na ŻYCIE Julka brakuje jeszcze ponad 388 tys. PLN, a czasu na zbiórkę jest coraz mniej - trwa ona tylko do 3 kwietnia. BARDZO PROSIMY o wsparcie i udostępnianie tego linku www.siepomaga.pl/pomocdlajulka

Zbiórka:
www.siepomaga.pl/pomocdlajulka
dwiepolowkipomaranczy

NAJBLIŻSZY SPEKTAKL WYJAZDOWY

29 września, godz. 19:00 - MOKiS, MYŚLENICE
6 października, godz. 18:00 - MOK, JASTRZĘBIE ZDRÓJ
12 października, godz. 19:00 - MDK, ŚWINOUJŚCIEBilety już w sprzedaży na
www.KUPBILECIK.PL
plakat-spektakl

wdrożenie serwisu i wizerunek w internecie www.brandposition.pl