Grażyna Zielińska

Grażyna Zielińska

ED4A9172

 

Aktorka teatralna, fimowa i telewizyjna, której dorobek artystyczny zachwyca. Absolwentka PWST we Wrocławiu. Podczas swojej aktywności zawodowej związana była z Teatrem Lalka w Warszawie (1976–1977), Dramatycznym w Wałbrzychu (1977–1980) oraz im. Stefana Żeromskiego w Kielcach (1980–1981). Od 1986 roku jest w zespole Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Grażyna zagrała liczne role drugoplanowe oraz epizodyczne w większości polskich seriali. Najbardziej znana pozostaje z roli mamy Mareczka w serialu „Na dobre i na złe” oraz z roli Babki zielarki w serialu „Ranczo”.

Prywatnie Grażyna jest duszą towarzystwa. Potrafi w mig przywrócić uśmiech na twarzy każdego, zaszczepiając swoją pozytywną energię. Współpraca z nią to sama przyjemność!

W 2002 roku Grażyna została odznaczona została Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Zapraszamy na oficjalny profil Grażyny na FB 🙂

 

POTRZEBNA POMOC DLA JULKA!!!

plakat-spektakl W imieniu Rodziców Julka oraz całego zespołu "Dwóch połówek pomarańczy" bardzo prosimy Państwa o pomoc i wsparcie!!!

JULEK ma 3,5 roku i nowotwór złośliwy neuroblastomę. Na leczenie w USA, które daje OGROMNĄ SZANSĘ na ŻYCIE Julka brakuje jeszcze ponad 388 tys. PLN, a czasu na zbiórkę jest coraz mniej - trwa ona tylko do 3 kwietnia. BARDZO PROSIMY o wsparcie i udostępnianie tego linku www.siepomaga.pl/pomocdlajulka

Zbiórka:
www.siepomaga.pl/pomocdlajulka
dwiepolowkipomaranczy

NAJBLIŻSZY SPEKTAKL WYJAZDOWY

29 września, godz. 19:00 - MOKiS, MYŚLENICE
6 października, godz. 18:00 - MOK, JASTRZĘBIE ZDRÓJ
12 października, godz. 19:00 - MDK, ŚWINOUJŚCIEBilety już w sprzedaży na
www.KUPBILECIK.PL
plakat-spektakl

wdrożenie serwisu i wizerunek w internecie www.brandposition.pl