Olga Borys

Olga Borys

Absolwentka PWSFTViT w Łodzi. Aktorka teatralna i filmowa, która zachwyca talentem, charyzmą i uśmiechem. Występowała na deskach licznych teatrów warszawskich; między innymi Teatru Komedia, Scena Prezentacje, Syrena, Kwadrat, a także Teatru im. J. Osterwy w Lublinie. Popularność przyniosła jej jednakowoż telewizja – najpierw debiut w serialu „Klan” w roli Iwony Walczak, a następnie rola Zuzi Śnieżanki w bardzo lubianym przez widzów serialu „Lokatorzy”. Olga pojawiła się również w wielu innych produkcjach, między innymi w „Magdzie M.”, „Na wspólnej” czy w „Pierwszej miłości”. W 2007 roku zajęła pierwsze miejsce w telewizyjnym show „Gwiazdy tańczą na lodzie”. W 2016 roku zaś brała udział w szóstej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zajęła 7 miejsce.

Tym razem Olga zabłyśnie na deskach warszawskiego Teatru Capitol oraz w wielu innych miejscach w Polsce podczas spektakli impresaryjnych w „Dwóch połówkach pomarańczy” jako Karolina – wdowa po Adamie, który zostawił ją jeszcze przed śmiercią. Będzie starała się dowiedzieć, czy w tym przypadku śmierć na pewno jest definitywnym końcem związku, czy może wręcz przeciwnie?
Polecamy wszystkim zobaczenie Olgi w tym spektaklu – gwarantujemy świetną zabawę!

 

Zainteresowanych zapraszamy również na profil Olgi Borys na FB 🙂

POTRZEBNA POMOC DLA JULKA!!!

plakat-spektakl W imieniu Rodziców Julka oraz całego zespołu "Dwóch połówek pomarańczy" bardzo prosimy Państwa o pomoc i wsparcie!!!

JULEK ma 3,5 roku i nowotwór złośliwy neuroblastomę. Na leczenie w USA, które daje OGROMNĄ SZANSĘ na ŻYCIE Julka brakuje jeszcze ponad 388 tys. PLN, a czasu na zbiórkę jest coraz mniej - trwa ona tylko do 3 kwietnia. BARDZO PROSIMY o wsparcie i udostępnianie tego linku www.siepomaga.pl/pomocdlajulka

Zbiórka:
www.siepomaga.pl/pomocdlajulka
dwiepolowkipomaranczy

NAJBLIŻSZY SPEKTAKL WYJAZDOWY

29 września, godz. 19:00 - MOKiS, MYŚLENICE
6 października, godz. 18:00 - MOK, JASTRZĘBIE ZDRÓJ
12 października, godz. 19:00 - MDK, ŚWINOUJŚCIEBilety już w sprzedaży na
www.KUPBILECIK.PL
plakat-spektakl

wdrożenie serwisu i wizerunek w internecie www.brandposition.pl