Marta Chodorowska

Marta Chodorowska

W 2005 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Debiutowała jednakowoż na wielkim ekranie już dwa lata wcześniej w roli Gabi w filmie „Powiedz to, Gabi”. Następnie można było ją zobaczyć między innymi na deskach Teatru Narodowego, a także w licznych rolach telewizyjnych i filmowych. Największą popularność przyniosła jej jednak rola Klaudii Kozioł, córki Wójta w kochanym przez widzów serialu „Ranczo”. Niebawem będzie można podziwiać Martę także w serialu „Pierwsza miłość”.

Jak sama o sobie mówi: „Jeśli nie gram, podróżuję. Jeśli nie podróżuję, snuję plany podróży gotując. Trzy moje wielkie pasje z których największa to podróże. Tu skupia się wszystko jak w soczewce: smakowanie świata, oddech, wolność, niezależność, poznawanie ludzi. Czas tylko do mojej dyspozycji”

 

Zapraszamy na bloga Marty oraz jej oficjalny profil na FB 🙂

POTRZEBNA POMOC DLA JULKA!!!

plakat-spektakl W imieniu Rodziców Julka oraz całego zespołu "Dwóch połówek pomarańczy" bardzo prosimy Państwa o pomoc i wsparcie!!!

JULEK ma 3,5 roku i nowotwór złośliwy neuroblastomę. Na leczenie w USA, które daje OGROMNĄ SZANSĘ na ŻYCIE Julka brakuje jeszcze ponad 388 tys. PLN, a czasu na zbiórkę jest coraz mniej - trwa ona tylko do 3 kwietnia. BARDZO PROSIMY o wsparcie i udostępnianie tego linku www.siepomaga.pl/pomocdlajulka

Zbiórka:
www.siepomaga.pl/pomocdlajulka
dwiepolowkipomaranczy

NAJBLIŻSZY SPEKTAKL WYJAZDOWY

29 września, godz. 19:00 - MOKiS, MYŚLENICE
6 października, godz. 18:00 - MOK, JASTRZĘBIE ZDRÓJ
12 października, godz. 19:00 - MDK, ŚWINOUJŚCIEBilety już w sprzedaży na
www.KUPBILECIK.PL
plakat-spektakl

wdrożenie serwisu i wizerunek w internecie www.brandposition.pl