fbpx

Dwie polowki pomaranczy

OPIS SPEKTAKLU

 

Zapraszamy na najbardziej zabawną polską komedię 😊

Czy rozdzielone połówki pomarańczy stanowią koniec jedności związku?

Czy dla wielkiej miłości każda połówka potrafi zrobić wszystko, czy prawie wszystko?

,,Dwie połówki pomarańczy” to spektakl o relacjach, uczuciach, miłości małżeńskiej, zazdrości, bólu, tęsknocie… Każda z bohaterek to pewnego rodzaju samotna pomarańcza, zagubiona połówka gdzieś bez innych pomarańczy. Nic nie jest takie oczywiste, jak się wydaje, a „odejście” małżonka nie jest wcale końcem związku, a może wręcz przeciwnie.

Akcja dzieje się w hotelu, do którego trafia wdowa Karolina, na którą czeka psycholog Joanna, która ma pomóc kobiecie dojść do siebie po śmierci męża. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się Alex, rzekomej córki zmarłego, a także wiele innych niespodzianek. Kolorytu do spektaklu dodaje wesoła babcia Melania – omyłkowo zameldowana w pokoju wdowy, aby przez chwilę odpocząć podczas wesela w hotelu. Jej postać i chęć „wyrwania kogoś” serwuje niezwykły humor do całej historii.

Ogromne pokłady humoru, trafne riposty, nagłe zwroty akcji i przeniesienie sporów w relacjach damsko-męskich na zupełnie nowy poziom to jeden z wielu zalet spektaklu. W sztuce zobaczymy cztery obce sobie kobiety i tą piątą – ukrywająca prawdziwą tożsamość. Zabawnych i absurdalnych pomyłek tu nie ma końca a żarty wywołują salwy śmiechu.

Ten spektakl być może stanowi właściwy przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o tym jaka jest miłość do naszej drugiej połówki?
Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO.

Interesujące kreacje aktorskie, świetnie napisany scenariusz, sprawiają, że z zapartym tchem widzowie oglądają spektakl.

Dlaczego warto?

Dzięki tej komedii:

 • Docenisz doskonałą grę aktorską.

 Osób, które znasz zarówno w desek teatrów, jak i telewizji.

 • Będziesz śmiać się do łez

  Obsada:
  Joanna/Adam – Jarosław Boberek / Arkadiusz Nader
  Karolina – Cynthia Kaszyńska, Małgorzata Sadowska / Aneta Todorczuk
  Melania – Ewa Złotowska / Grażyna Zielińska
  Alexis – Urszula Dębska / Wikroria Wolańska / Dagmara Bryzek
  Pokojówka – Monika Stach